Aktualności

Jesteśmy stale obecni w mediach. Aktywnie budujemy wizerunek marki, chętnie dzielimy się doświadczeniem i uczestniczymy w ważnych branżowych wydarzeniach.


Facebook to przede wszystkim różnorodność!

Data publikacji:

Facebook oferuje różne formy promocji dla niemalże każdego rodzaju firmy – czy to lokalnego biznesu czy wielkiej korporacji międzynarodowej. Warto jednak zwrócić uwagę na nietypowe profile marek na Facebooku, które nie tylko dostarczają rozrywki, ale i pokazują jak w kreatywny sposób można wykorzystywać to medium społecznościowe.

Więcej


Zmiany w wartościowym katalogu w polskim internecie.

Data publikacji:

Dla każdej agencji zajmującej się SEO, zmiany w kluczowych serwisach budujących wartość stron są bardzo istotne. A zmian w pkt.pl nie da się nie zauważyć. Są one ważne w naszych działaniach z kilku powodów...

Więcej


Blog ClearSense doceniony w branży

Data publikacji:

Blog prowadzony przez nasz zespół specjalistów znalazł się w gronie najlepszych SEO/SEM blogów. Wyboru dokonał Szymon Słowik – znany i ceniony bloger oraz specjalista od SEO. Tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie!…

Więcej


Jak lato wpływa na aktywność na Facebooku? Sprawdź lipcowe wyniki Sotrendera

Data publikacji:

Lipiec, choć gorący i urlopowy, nie okazał się leniwym miesiącem w mediach społecznościowych. Wręcz przeciwnie! Jak pokazuje raport Fanpage Trends Sotrendera, firmy i marki opublikowały o 2% więcej postów, które były również o wiele bardziej angażujące w stosunku do wyników z poprzedniego miesiąca. Posty opublikowane przez firmy i marki angażowały o 11% bardziej niż te opublikowane w czerwcu, były też komentowane o ponad 13% i udostępniane o ponad 35% częściej.

WięcejJak promować nowości na Facebooku?

Data publikacji:

Latem wszyscy cenimy lekkie, zdrowe jedzenie. Wiele osób korzystając z urlopu szuka ciekawych kulinarnych propozycji, których przygotowanie nie zajmie dużo czasu. Zostało to wykorzystane w planowaniu komunikacji przez OSM Łowicz. Ale na facebookowym profilu „BEZ LAKTOZY. BEZ OBAW” znajdziemy nie tylko ciekawe przepisy.

Więcej


Latem stawiamy na mobilność

Data publikacji:

Latem nasza aktywność wzrasta w każdym obszarze. Nie tylko biegamy, jeździmy i pływamy, ale też szukamy do tego najlepszych miejsc. Często spontanicznie, w czasie postoju, przerwy na kawę, na plaży. Smartfon z dostępem do internetu jest już naszym stałym towarzyszem codziennego życia i nie wyobrażamy sobie wakacji bez niego.

Więcej


ClearSense udostępnia Klientom innowacyjne rozwiązanie

Data publikacji:

ROI (ang. return on investment). To jeden z najważniejszych wskaźników pozwalających ocenić skuteczność kampanii. ROI w Polsce określany jest jako zwrot z inwestycji – opisuje stosunek zysków do kosztów poniesionych na reklamę. W optymalizacji działań prowadzonych w internecie, szybka reakcja jest naszym największym sprzymierzeńcem. Istotne jest zatem sprawne pozyskiwanie danych i stałe śledzenie konwersji. Możliwość obserwacji zachowań potencjalnych klientów i ich reakcji daje możliwość modyfikowania prowadzonych działań w taki sposób, by przynosiły jak największe zyski.

Więcej


Blog ClearSense – aktualności SEO, SEM i WWW

Data publikacji:

Odpowiadając na rosnącą popularność tematów z dziedziny SEO i SEM w sieci, nie chcemy trzymać całej naszej wiedzy wyłącznie dla siebie – od listopada dzielimy się nią na naszym blogu!

Więcej


Aktualizacja algorytmu Pingwin 3.0 już jest!

Data publikacji:

Zgodnie z przewidywaniami całej branży, spekulacjami i pewnymi sygnałami z różnych źródeł, 18 października 2014 roku miała miejsce długo oczekiwana aktualizacja algorytmu Google pod kryptonimem Penguin 3.0.

Więcej


Kontakt dla mediów

Napisz do nas
Napisz do nas pr@clearsense.pl