Content Marketing

Content Marketing

Codziennie internauci przeszukują Internet w poszukiwaniu wartościowych treści – szukają odpowiedzi na dręczące ich pytania, chcą pogłębić swoją wiedzę, szukają najlepszego dostawcy usług.


Tworzymy unikalne informacje i artykuły dla portali internetowych plasując w nich naszych Klientów. Pomagamy im zaistnieć na portalach branżowych oraz wszędzie tam, gdzie obecne są osoby potencjalne zainteresowane ich usługami i produktami – także na forach internetowych.

  • Jesteśmy swoistą zdalną redakcją, która przygotuje wartościowy artykuł, przeprowadzi wywiad, przygotuje opis zalet produktu. Dzięki nasi klienci mogą skupić się na kluczowych aspektach swojej działalności, a my przejmiemy odpowiedzialność za budowanie ich wizerunku w Sieci.
  • Zajmujemy się zarówno tworzeniem treści, jak i ich dystrybucją i promocją. Efektem naszej pracy są materiały wysokiej jakości o dużej wartości merytorycznej.
  • W naszej bazie znajduje się ponad 1000 portali z różnych branż, współpracujemy z wieloma dziennikarzami.
  •  Realizujemy kampanie we współpracy z Liderami Opinii czy blogerami. Znamy społeczności na forach internetowych i wiemy, jak prowadzić tam efektywne działania.
  • Jesteśmy świadomi rosnącej roli content marketingu i jego wpływu na SEO. Nasze działania bardzo często za zadanie mają wspieranie witryn naszych Klientów. Zawsze dbamy o jakość tworzonych materiałów.

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń do nas (+48) 22 457 30 95