SEO – Search Engine Optimization

SEO – Search Engine Optimization

Według ekspertów Google modyfikuje algorytm wyszukiwania ponad 550 razy w roku. W ClearSense działamy tak, by nasi klienci nie odczuwali zmian Google. Kładziemy nacisk na optymalizację strony www, tworzenie dobrego kontentu i dbanie o dostarczanie wartościowych linków. Myślimy przyszłościowo i chcemy zapewnić naszym klientom długotrwałe, stabilne efekty – wpływać na widoczność witryny w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim dostarczać przemyślany kontent i budować ich obecność w Sieci.


Nasza oferta SEO jest zgodna z najnowszymi trendami. Naszym celem jest nie tylko poprawa widoczności strony www w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim zbudowanie profesjonalnego i wiarygodnego wizerunku. Wiarygodnego przede wszystkim dla Państwa potencjalnych Klientów.

  • Jeśli zaproponowane pakiety w niewystarczający sposób spełniają oczekiwania Klienta, przygotujemy i zrealizujemy pakiet dedykowany. Doświadczenie rynkowe, znajomość specyfiki branż naszych Klientów, wysokie kompetencje zespołu specjalistów, umożliwiają nam oferowanie obsługi elastycznej, a zarazem efektywnej.
  • Posiadając bardzo rozbudowany dział SEO możemy tworzyć dużą ilość wartościowego kontentu i skrupulatnie optymalizować serwisy.
  • Nasze działania generują wartościowy ruch, który w prosty sposób można zweryfikować w Google Analytics. W ramach naszych działań dbamy o synergię z mediami społecznościowymi, których znaczenie w SEO ciągle rośnie.
  • ClearSense zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę. Działania są spójne i konsekwentne. Przebiegają według ustalonego harmonogramu.

Zdiagnozuj kondycję Twosjego serwisu www. Wykonaj bezpłatny SEO audyt

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń do nas (+48) 22 457 30 95