Porozmawiajmy o Twojej karierze


Doskonale wiemy, że o sukcesie decydują ludzie. Ich zaangażowanie, doświadczenie, pasja, osobowość i praca. Markę ClearSense tworzą różne osobowości. Mamy różne charaktery, cele życiowe i marzenia, ale łączy nas ciekawość świata, otwartość na nowe rozwiązania i trendy oraz pozytywne usposobienie. W pracy dajemy z siebie 100%. Zbudowaliśmy zespół wyjątkowych ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, aby tworzyć miejsce pracy motywujące do rozwoju osobistego.Nasze biura znajdują się w Warszawie, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie i Rzeszowie.

 


  • Jak rekrutujemy?

W trakcie procesu rekrutacji staramy się poznać Ciebie jak najlepiej.

Aplikując do nas masz pewność, że Twoje CV zostanie przeczytane. Jeśli Twoje kompetencje okażą się dla nas cenne, zaprosimy Cię na spotkanie. Zapytamy o Twoje oczekiwania i przedstawimy nasze wartości wg których pracujemy każdego dnia. Chcemy porozmawiać o Twoich sukcesach i poznać Twoje mocne strony. W trakcie procesu rekrutacyjnego możemy poprosić Cię o zaprezentowanie swojego portfolio. To czas na pochwalenie się swoimi doświadczeniem i dokonaniami zawodowymi.

Stała chęć podnoszenia jakości obsługi naszych Klientów i rozwój agencji sprawia, że rekrutujemy do wszystkich działów firmy. Poszukujemy zdolnych programistów, kreatywnych grafików, solidnych copywriterów, sumiennych accountów i  specjalistów z wizją i niebanalnym podejściem do marketingu w sieci.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm, dlatego doceniamy skutecznych handlowców, którzy potrafią znaleźć z Klientem nić porozumienia, a w codziennej pracy stawiają na jakość i Jego satysfakcję.

Zaplanuj z nami swoją karierę. Zobacz, kogo aktualnie poszukujemy!