AdWords

AdWords

Zasięg Grupy Google to ponad 90% polskich internautów. Jak skutecznie zaistnieć w wynikach wyszukiwania? Pomaga w tym kampania linków sponsorowanych – reklama w postaci tekstu wyświetlanego obok wyników wyszukiwania, pojawiających się po wpisaniu przez internautę konkretnego słowa czy frazy. Przekaz trafia precyzyjnie do osób, zainteresowanych danym produktem, usługą.


 Mamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla firm z ponad 100 branż, prowadziliśmy kampanie reklamowe dla różnych produktów i usług. Dzięki temu wiemy co się sprawdza i możemy korzystać ze sprawdzonych metod generowania wartościowego ruchu łatwo znajdując optymalną wartość za kliknięcie i odpowiednią grupę docelową.

  • W ClearSense podejmujemy się prowadzenia kampanii nawet o niewielkim budżecie. Wypracowujemy odpowiednią wartość za kliknięcie.
  • Pomagamy naszym Klientom w doprecyzowaniu przewag konkurencyjnych, przez co łatwiej im konkurować w wynikach wyszukiwania.
  • Wyprzedzamy konkurencję dzięki bezpośredniej współpracy z Google: mamy stały dostęp do unikalnej wiedzy, szkoleń i aktualizacji produktów.
  • Kampanie AdWords w naszej firmie prowadzone są przez certyfikowanych specjalistów. Jesteśmy oficjalnym Partnerem Google – status ten otrzymują firmy, które stosują sprawdzone metody, realizują kampanie wysokiej jakości, rozwijają się prężnie i specjalizują się w obsłudze produktów Google, a ich klienci są zadowoleni. Regularnie zdajemy egzaminy certyfikacyjne.

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń do nas (+48) 22 457 30 95