Social Media

Social Media

Portale społecznościowe (Facebook, Pinterest, Instagram, Google+ itp.) to świetne narzędzia do bezpośredniej komunikacji firm z konsumentami.  Za ich pośrednictwem można nie tylko informować fanów o ofercie, nowych produktach,  ale także organizować akcje promocyjne, które pozwalają skutecznie zwiększyć zasięg firmy. Dodatkowo Facebook dzięki możliwości prowadzenia precyzyjnie targetowanych kampanii jest też źródłem wartościowego ruchu. W ClearSense pomagamy naszym Klientom zaplanować, a następnie zrealizować strategię działań w obszarze Social Media, która przyniesie wymierne korzyści.


  • Wiemy, jak skutecznie zaistnieć na Facebooku. Mamy bogate portfolio realizacji, a przez to bogate doświadczenie. Mamy wiedzę, co sprawdza się w komunikacji, jak angażować internautów, prezentować ofertę, promować biznes naszych klientów.
  • Współpracę z klientami zawsze zaczynamy od nakreślenia strategii. Nasze pakiety poza prowadzeniem komunikacji i konkursami zawierają również budżet reklamowy, by w pełni wykorzystać potencjał portalu Facebook.
  • W ramach współpracy w zakresie prowadzenia Fan Page nasi klienci otrzymują wsparcie specjalisty Social Media, copywritera, grafika i specjalisty ds. reklamy (FB Ads).
  • Dostarczamy atrakcyjne rozwiązania na miarę możliwości klienta.
  • Pamiętamy o rosnącym znaczeniu Social Media w świecie SEO. Znamy zasady efektywnego prowadzenia profilu na Google +, wiemy, jak generować ruch za pomocą portali Pinterest czy Instagram.
  • Prowadzimy kampanie reklamowe, realizujemy konkursy, przygotowujemy dedykowane aplikacje, projektujemy zakładki flash.

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń do nas (+48) 22 457 30 95