Strony www

Strony www

W czasach, gdy Internet jest podstawowym źródłem informacji jakość strony www świadczy o wiarygodności i klasie firmy. Podlega ocenie przez potencjalnych kontrahentów i klientów, dlatego musi być wizualnie atrakcyjna oraz intuicyjna w nawigacji. Sprawimy by Państwa strona internetowa doskonale spełniała swoje zadania. Za naszym doświadczeniem stoi ponad 12000 projektów zrealizowanych dla Klientów z najróżniejszych branż.Realizujemy projekty o różnej złożoności. Mamy propozycje dla Klientów poszukujących szybkich i sprawdzonych rozwiązań dla przedstawienia swojej oferty, realizujemy także rozbudowane, dedykowane serwisy.

  • Posiadamy rozwiązania w różnych wariantach cenowych. Wdrażamy strony szablonowe z projektami indywidualnymi, które doskonale spełniają oczekiwania Klienta pod względem wizualnym i funkcjonalnym, równocześnie nie generując dużych kosztów.
  • Oferujemy kompleksową obsługę – doradzamy w kwestiach zakupu domeny, dajemy możliwość zakupu hostingu.
  • Każdy etap realizacji wykonywany jest przez specjalistę w danej dziedzinie (web designer, copywriter, koder, programista etc.). Mamy na uwadze zasady usability.
  • Dostarczamy system zarządzania treścią i szkolimy z obsługi CMS, by nasi Klienci sami mogli rozwijać swoją stronę www i edytować teksty na niej.
  • Korzystamy z najnowszych technologii i narzędzi, adoptujemy rozwiązania wdrażane na Zachodzie, stale rozwijamy naszą ofertę.
  • Dajemy 12 miesięczną gwarancję na nasze realizacje.

Zobacz nasze portfolio

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń do nas (+48) 22 457 30 95